Dostawca Internetu Sulejówek

Jesteśmy sprawdzonym, rzetelnym i profesjonalnym dostawcą Internetu w Sulejówku. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich oczekiwań. Mamy wieloletnie doświadczanie w budowie i zarządzaniem sieciami zarówno w blokach, jak i domach jednorodzinnych. Używamy włącznie technologii światłowodowych a w szczególności FTTH i FTTH-B. Oferujemy m.in.:

  • pakiety dla mieszkań – do 300 Mb/s, do 600 Mb/s, do 750 Mb/s oraz do 1 Gb/s;
  • pakiety dla domów – do 120 Mb/s, do 320 Mb/s oraz do 600 Mb/s.

Dostarczamy naszym klientom pewny i bezpieczny Internet, który pozwala nieograniczone serfowanie w sieci. Wystarczy, że wybierzesz pakiet, który najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku, a resztą zajmie się nasz zespół. Zadbamy o doprowadzenie światłowodu do domu i dostarczymy niezbędny sprzęt. Dzięki temu Ty i Twoja rodzina będzie cieszyć się wydajnym połączeniem bez jakichkolwiek zakłóceń.

Dostawca Internetu światłowodowego

Dostarczamy Internet światłowodowy, który jest obecnie najszybszą, najbezpieczniejszą i najbardziej stabilną opcją dostępną na rynku. Światłowodem określane jest łącze internetowe, które wykorzystuje fale świetlne. Zbudowany jest z rdzenia, płaszcza oraz warstw ochronnych, a jego działanie oparte jest na zjawisku całkowitego wewnętrznego odbicia.

Klienci chętnie wybierają światłowód z kilku podstawowych przyczyn. Łącze pozwala na błyskawiczne wysyłanie oraz pobieranie dużych ilości danych. Umożliwia oglądanie filmów i seriali w wysokiej jakości. Wideo rozmowy przebiegają bez zakłóceń, a gry online są czystą przyjemnością dzięki stabilnemu połączeniu. Światłowód osiąga niewielki PING, czyli parametr określający czas opóźnienia w transmisji. To szczególnie ważne właśnie dla gamerów.

Jaki powinien być Internet w Twoim domu?

Każdemu z pewnością zależy na dostępie do szybkiego Internetu bez ograniczeń. Dostarczamy Internet, który pozwoli domownikom zaspokoić wszystkie swoje potrzeby, w tym rozrywkę, naukę i relaks. Gwarantujemy:

  • wysoką prędkość pobierania i wysyłania,
  • nielimitowany dostęp,
  • stabilność łącza światłowodowego,
  • możliwość korzystania z wielu urządzeń w tym samym czasie,
  • bezawaryjność,
  • bezpieczeństwo transmisji danych.

Decydując się na światłowód w swoim domu, masz pewność, że strony internetowe załadują się błyskawicznie, film obejrzysz bez przerw i zakłóceń, a muzykę posłuchasz w wysokiej jakości. Internet światłowodowy w domu pozwala cieszyć się pełną swobodą korzystania z Internetu, jednocześnie mając pewność, że Twoje dane są chronione. Aby zapewnić sobie jeszcze większą rozrywkę, możesz skorzystać z pakietów obejmujących Internet oraz telewizję kablową w jakości HD.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania dodatkowych informacji. Jesteśmy do dyspozycji klientów z Sulejówka, Warszawy i Ząbek. Zapewniamy profesjonalną i terminową realizację usług oraz fachowe doradztwo.