Telewizja kablowa Warszawa Wilanów

Dostarczamy telewizję kablową na warszawskim Wilanowie. Przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety z dostępem do wielu kanałów z jakością HD. Klienci mogą wybierać spośród trzech pakietów podstawowych. Pakiet wielotematyczny super HD to paczka 182 kanały, w którym aż 114 dostępnych jest w jakości HD. Drugi proponowany pakiet to wielotematyczny HD – ten pakiet zawiera 169 kanałów, w tym 114 w jakości HD. Trzeci pakiet mini HD obejmuje 133 kanały z dostępem do 82 kanałów w jakości HD. Każdy klient ma możliwość rozszerzenia swojego pakietu o dodatkowe pakiety tematyczne. Każda z tych opcji to dostęp do wielu kanałów sportowych, filmowych, przyrodniczych, informacyjnych, czy muzycznych. Dzięki naszej telewizji kablowej możesz:

  • oglądać, kiedy chcesz,
  • nagrywać, kiedy chcesz,
  • oglądać telewizję w dwóch różnych pomieszczeniach,
  • wybierać spośród wielu filmów,
  • zamawiać dodatkowe pakiety w dowolnym czasie.

Dekodery do telewizji kablowej

Naszym klientom proponujemy wysokiej jakości dekodery umożliwiające oglądanie telewizji kablowej. Oferujemy dekoder MAG25 HD, który wyposażony jest w złącze HDMI. Jest kompatybilny z telewizorami LCD oraz plazmowymi. Dekoder posiada dysk twardy oraz możliwe jest podłączenie zewnętrznego dysku USB. Dzięki temu możliwe jest nagrywanie filmów i programów TV.

Proponujemy również dekoder Motorola 1113 HD. Pozwala na swobodne korzystanie z wypożyczalni VOD. Urządzenie wyposażone jest w wyjście surround, co przekłada się na wysoką jakość dźwięku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat telewizji kablowej na warszawskim Mokotowie, Wilanowie i innej części miasta, skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji.