Internet dla firm Ząbki

Oferujemy światłowodowy Internet dla firm z Ząbek. Przygotowaliśmy ofertę skierowaną specjalnie do przedsiębiorców, którzy chcą mieć zagwarantowane szybkie i stabilne połączenie. Proponujemy symetryczne połączenie z Internetem oraz przepustowość do 1 Gb/s. Gwarantowane usługi w pakiecie Internetu dla firm to m.in.:

  • czas reakcji na awarię wynoszący 1 godzinę;
  • czas usunięcia awarii wynoszący 4 godziny;
  • dostępność usługi na poziomie 99,7%,
  • aktywny filtr antywirusowy i antyspamowy.

Internet to narzędzie, bez którego trudne jest zarządzenie firmą, a dla wielu wręcz niemożliwe. To również narzędzie potrzebne do rozwoju biznesu. Warto więc wybrać dobrego dostawcę Internetu nie tylko firmowego, ale i domowego.

Czym jest symetryczny Internet dla firm?

Proponowany przez nas Internet symetryczny dla firm to połączenie, w którym prędkość pobierania
i prędkość wysyłania danych są równe. W dobie ciągle pojawiających się aplikacji, które wymagają szybszego dostępu do Internetu, światłowód symetryczny jest najlepszym wyborem. Ta sama prędkość pobierania i wysyłania danych to gwarancja, że urządzenia i otwarte w nich aplikacje będą działały bez zarzutu.

Światłowód symetryczny polecany firmom to obecnie najnowocześniejsza technologia dostarczania Internetu. Cechuje go szybkość oraz niezawodność, co jest szczególnie cenione podczas codziennego korzystania z sieci. Jeśli więc zależy Ci na stabilnym prowadzeniu biznesu, wybierz naszą ofertę.

Wszystkich zainteresowanych ofertą Internetu dla firm zachęcamy do telefonicznego kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji. Ofertę kierujemy do firm z Ząbek, Warszawy oraz Sulejówka.