Dostawca Internetu Warszawa Mokotów

Jesteśmy dostawcą Internetu dla klientów z Warszawy Mokotowa. Możesz u nas liczyć na szybki Internet światłowodowy z gwarantowaną prędkością pobierania. Klienci, którzy wybrali naszą ofertą, mają zapewniony przede wszystkim brak limitów pobierania oraz wysyłania danych, a prędkość wysyłania jest taka sama jak prędkość pobierania danych. Na uwagę zasługuje wysoka jakość wideo podczas połączeń wykonywanych na komunikatorach, m.in. Skype. Jeśli zależy Ci na komfortowym i szybkim korzystaniu z Internetu na kilku urządzeniach jednoczenie – skorzystaj z naszej oferty.

Wielu klientów decyduje się na korzystny pakiet, w którym zagwarantowany jest Internet oraz telewizja. Proponujemy ofertę telewizji kablowej dla mieszkańców warszawskiego Mokotowa.

Czym jest dostarczany Internet światłowodowy?

Filarem naszej oferty jest dostarczanie Internetu światłowodowego. Dla wielu klientów jest to jeszcze pojęcie nowe. Światłowodem określamy łącze internetowe, które wykorzystuje fale świetlne. Działanie światłowodu opiera się na zjawisku całkowitego wewnętrznego odbicia. Zbudowany jest z rdzenia, płaszcza oraz warstw ochronnych. Światłowód w odróżnieniu od tradycyjnych kabli miedzianych jest bezpieczniejszy i odporny na zakłócenia elektromagnetyczne. Internet światłowodowy jest jedną z najnowszych technologii, która wyróżnia się szybkością i przepustowością, dzięki czemu możliwe jest szybkie pobieranie dużej ilości danych, czy oglądanie filmów w jakości 4K.

Nie bez powodu klienci poszukują dostawców Internetu światłowodowego. Jeśli i Ty chcesz skorzystać z naszej oferty, zapraszamy do telefonicznego kontaktu. Jesteśmy do Waszej dyspozycji!