Telewizja kablowa Sulejówek

Jesteśmy dostawcą telewizji kablowej na terenie Sulejówka. Zajmujemy się dostarczaniem wysokiej jakości telewizji dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Używanym wyłącznie technologii światłowodowych, które są obecnie najlepszym rozwiązaniem na rynku. W naszej pełnej ofercie możesz liczyć na 262 kanały, w tym 105 w jakości HD.

Jakość HD to wyższa rozdzielczość, która powoduje, że obraz na ekranie telewizora jest bardziej szczegółowy i przejrzysty. Kolory w jakości HD są wyraziste i nasycone. Cały obraz wiernie oddaje rzeczywistość. Dzięki temu wrażania podczas oglądania filmu są jeszcze większe. Co ciekawe, dotychczasowa standardowa rozdzielczość ukazywała na ekranie 576 linii poziomych, natomiast przy jakości HD ta ilość wzrasta do nawet 1080 linii.

Jakie pakiety w telewizji kablowej oferujemy?

Nasza oferta telewizji kablowej obejmuje trzy podstawowe pakiety z dostępem do wielu kanałów. Proponujemy pakiet:

  • wielotematyczny super HD – obejmuje 182 kanały, w którym 114 dostępnych jest w jakości HD;
  • wielotematyczny HD – zawiera 169 kanałów, w tym 114 w jakości HD;
  • mini HD – pakiet obejmujący 133 kanały z dostępem do 82 kanałów w jakości HD.

Klient może każdy swój pakiet podstawowy uzupełnić o pakiet dodatkowy – tematyczny lub premium. Tematyczne kanały dodatkowe kierowane są do osób, które chcą zyskać dostęp do większej ilości: muzyki, filmów, sportu, bajek, kanałów Discovery, kanałów naukowych, kanałów lifestylowych, kanałów międzynarodowych oraz kanału Republika.

Dostępne pakiety premium w telewizji kablowej to opcja dla miłośników takich kanałów jak: HBO, Canal+, Cinemax, Filmbox, Eleven.

Nasze dekodery

Klienci zdecydowani na naszą telewizję kablową w jakości HD otrzymają jeden z dekoderów. Dekoder MAG250 o wymiarach 125 x 86 x 28 mm oparty jest na systemie Linux. Ma szybki procesor 450 Mhz oraz zapewnia wysoką rozdzielczość HDTV trybach 1920x1080i i 1280x720p. Dekoder umożliwia m.in. ustawianie listy ulubionych kanałów z własną numeracją, ochronę rodzicielską, ustawianie ścieżek dźwiękowych i napisów, a także nagrywanie filmów i programów tv i ich późniejsze odtwarzanie.

Drugi dekoder Motorola 1113 HD to urządzenie marki Arris. Pozwala na korzystanie m.in. z wypożyczalni VOD. Wyposażony jest w pojedynczy mikroprocesor 667 MHz 1200 DMIPS z zaawansowaną kartą graficzną oraz w standardowe wejścia i wyjścia dla dźwięku, obrazu oraz danych.

Telewizja kablowa Jambox

Nasza firma dostarcza telewizję kablową Jambox. Jest to innowacyjna kablówka 3 Generacji, co oznacza, że to telewizja w pełni cyfrowa, interaktywna, HD. Platforma multimedialna Jambox zapewnia bogaty wybór kanałów, cyfrowa jakość obrazu oraz dźwięku. Klienci, którzy wybrali Jambox korzystają z jakości HD w telewizji kablowej oraz z dostępu do usług interaktywnych.

Jambox jest usługą bazującą na platformie IPTV stworzonej przez SGT. Dzięki temu sygnał telewizji jest wysokiej jakości, bez jakichkolwiek zakłóceń, z szybką ilością przesyłanych danych. Wszystko opiera się na łączu światłowodowym. Telewizja JAMBOX swoim zasięgiem obejmuje wiele miejscowości w całej Polsce. Nasza firma działa przede wszystkim na terenie Warszawy i Sulejówka. Telewizję kablową dostarczamy także do Ząbek.

Jeśli chcesz mieć dostęp do telewizji kablowej nowej generacji, koniecznie się z nami skontaktuj. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji i ustalimy szczegóły współpracy. Zapraszamy!