Telewizja kablowa Warszawa Mokotów

Dostarczamy telewizję kablową na warszawskim Mokotowie. Zapewniamy dostęp do wielu kanałów w jakości HD. Oferowana przez nas usługa telewizyjna to nie tylko możliwość oglądania ulubionych programów i filmów, to również:

  • możliwość zatrzymywania i nagrywania TV;
  • opcja Multiroom, czyli telewizja w drugim pokoju;
  • przewodnik po programach EPG
  • wideo na życzenie VOD
  • szeroki wybór filmów dla domowników w każdym wieku;
  • bogata oferta kanałów sportowych, informacyjnych, filmowych, muzycznych i wielu innych.

Dzięki naszej telewizji kablowej możesz oglądać najlepsze filmy, seriale, bajki, czy programy rozrywkowe i to w jakości HD.

Pakiety tematyczne i pakiety premium w telewizji kablowej

Klienci, którzy zdecydowali się na podstawowy pakiet telewizji kablowej HD, mogą dokupić dodatkowe pakiety i cieszyć się jeszcze większą ilością rozrywki. Zamówienie dodatkowych opcji możliwe jest w Twoim telewizorze, jedynie za pomocą pilota. Jeśli zainteresował się konkretny kanał z dodatkowego pakietu – po chwili masz już do niego dostęp.

Z dodatkowych pakietów tematycznych będą zadowoleni klienci, którzy chcą mieć dostęp do większej ilości: muzyki, sportu, bajek, kanałów Discovery, filmów, kanałów naukowych, kanałów lifestylowych, kanałów międzynarodowych oraz kanału Republika. Oprócz tego oferujemy pakiety premium – wśród nich znajdują się takie kanały jak: HBO, Canal+, Cinemax, Filmbox, Eleven.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania dodatkowych informacji. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów!