Dostawca Internetu Warszawa Praga

Nasza firma już od wielu lat jest sprawdzonym dostawcą Internetu na warszawskiej Pradze. Odpowiadamy za dostęp do sieci internetowej w różnych częściach Warszawy. Wszystkim mieszkańcom zapewniamy najnowszą technologię transmisji danych, czyli Internet światłowodowy. Nasza oferta została przygotowana z myślą indywidualnych odbiorcach mieszkających w blokach oraz domkach jednorodzinnych. Z usług naszej firmy korzystają również deweloperzy i wspólnoty mieszkaniowe.

Oferta firmy obejmuje nie tylko dostawę szybkiego Internetu, ale również dostęp do telewizji kablowej. Zaproponujemy atrakcyjne pakiety, które zadowolą wszystkich domowników.

Jaki jest dostarczany przez nas Internet?

Jesteśmy dostawcą Internetu domowego światłowodowego, który polecany jest użytkownikom intensywnie korzystających z komputera oraz urządzeń mobilnych. Klienci mogą wybierać spośród różnych pakietów. Oferta Internetu dla użytkowników mieszkających w warszawskich blokach obejmuje pakiety: do 300 Mb/s, do 600 Mb/s, do 750 Mb/s oraz do 1 Gb/s.

Internet światłowody tonowa technologia chętnie wybierana przez naszych klientów. Pozwala na szybkie pobieranie i wysyłanie danych na kilku urządzeniach jednoczenie, bez zakłóceń, z wysoką stabilnością połączenia. Dostarczany przez nas Internet światłowodowy umożliwia:

  • przeglądanie stron internetowych bez ograniczeń,
  • swobodne streamingowanie;
  • oglądanie filmów w najwyższej jakości;
  • granie bez zakłóceń.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą Internetu światłowodowego do domu i mieszkania, zachęcamy do telefonicznego kontaktu. Chętnie przedstawimy szczegóły i odpowiemy na Wasze pytania.