Dostawca Internetu Ząbki

Nasza firma jest dostawcą Internetu w Ząbkach. Przygotowaliśmy atrakcyjne oferty dla deweloperów, wspólnot mieszkaniowych oraz klientów indywidualnych. Dostarczamy szybki Internet światłowodowy klientom w domach i mieszkaniach. Oferujemy:

  • pakiety dla mieszkań – do 300 Mb/s, do 600 Mb/s, do 750 Mb/s oraz do 1 Gb/s;
  • pakiety dla domów – do 120 Mb/s, do 320 Mb/s oraz do 600 Mb/s.

Nasi klienci mogą liczyć na najnowocześniejszą technologię transmisji danych, która oparta jest o własną sieć światłowodową. Zapewniamy profesjonalną instalację oraz aktywację Internetu. Użytkownicy Internetu w Ząbkach mogą u nas również zakupić telewizję kablową lub skorzystać z promocyjnych pakietów obejmujących Internet, telewizję oraz telefon.

Dostawca domowego Internetu światłowodowego

Istnieje wiele powodów, dla których klienci decydują się na Internet światłowodowy. Dostarczamy szybki i nieograniczony Internet, pozwalający cieszyć się dużą prędkością pobierania. Dzięki temu użytkowanie łącza jest dla wszystkich domowników czystą przyjemnością – brak zacinania się obrazu, wysoka jakość muzyki i wideo, swobodne korzystanie z różnych multimediów nawet przy jednoczesnym łączeniu się kilku osób poprzez domowe Wi-Fi.

Na uwagę zasługuje również nielimitowany dostęp. Użytkownik nie musi martwić się o wyczerpanie transferu danych. Brak jakichkolwiek limitów pozwala na pobieranie i wysłanie dużych ilości danych, a także oglądanie filmów w wysokiej jakości. Dlatego też światłowody są polecane do gospodarstw domowych, gdzie z Internetu korzysta kilka osób, często w tym samym czasie.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny.