Telewizja kablowa Warszawa Praga

Jesteśmy dostawcą telewizji kablowej na warszawskiej Pradze. Zapewniamy wysoką jakość usług zarówno w mieszkaniach, jak i domach. Proponujemy klientom trzy pakiety podstawowe telewizji:

  • wielotematyczny super HD – pakiet obejmuje aż 182 kanały, w którym114 dostępnych jest w jakości HD, klient może rozszerzyć swój pakiet np. o pakiet premium;
  • wielotematyczny HD – ten pakiet zawiera 169 kanałów, w tym 114 w jakości HD, dostęp do wielu kanałów sportowych, filmowych i informacyjnych, możliwość rozszerzenia swojego pakietu;
  • mini HD – pakiet obejmujący 133 kanały z dostępem do 82 kanałów w jakości HD, możliwość rozszerzenia swojego pakietu.

Oferujemy także pakiety dodatkowe, które klient może dokupić do swojego pakietu podstawowego. Wśród nich znajdują się pakiety z takimi kanałami jak: HBO, Canal+, Cinemax, Filmbox, Eleven.

Telewizja kablowa w Twoim domu

Jeśli zależy Ci na telewizji kablowej z dostępem do wieli kanałów w jakości HD, skorzystaj z naszej oferty. Telewizja to jedno z głównym źródeł rozrywki, ale i informacji. Przygotowaliśmy pakiety telewizyjne, które łączą w sobie bogaty wachlarz kanałów z wszystkich platform satelitarnych oraz dostęp do wielu filmów i programów rozrywkowych dla użytkowników w każdym wieku.

Dostarczana przez nas telewizja kablowa na warszawskim Wilanowie, Pradze i Mokotowie pozwala użytkownikom na zatrzymywanie i nagrywanie TV. To doskonała opcja, gdy leci Twój ulubiony program, ale jesteś zajęty i nie możesz go w danej chwili obejrzeć Klienci cenią również opcję multiroom, czyli możliwość oglądania tej samej telewizji w drugim pokoju.

Mieszkasz na warszawskiej Pradze i potrzebujesz telewizji kablowej w swoim domu? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub osobiście i wybierz odpowiedni dla siebie pakiet. Służymy doradztwem.